Arkadaşa Doğum Günü Mesajları


Arkadaşınız, kankanız için en güzel doğum günü mesajları sayfamızda titizlik ile listelendi. Şimdi incelemek ister misiniz? Yakın arkadaşınız için en etkileyici doğum günü mesajını sayfamızda bulabilirsiniz. Diğer bir yazımız olan Babaya doğum günü mesajları başlıklı içeriğimizide inceleyebilirsiniz.

En Anlamlı Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun, nice yaşlara.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin ve duaların kabul olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara!

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım nice yaşlara.

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün başlangış olsun. Yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın.

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir  zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili arkadaşım; hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan istediklerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Kankaya doğum günü mesajı

Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Tonton bir Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dostluk, mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yaşlara.

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun! nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir, derler sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, arkadaş eli elini hiç bırakmasın ne olur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun can dostum.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Uzun

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gün kutlu olsun canım arkadaşım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice mutu yaşlara arkadaşım.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Mutlu yıllara, nice güzel yaşlara.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara.

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu yıllara.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun dostum!

Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Komik

Bir seni bir de boş geçen dersleri sevdim. Doğum günü kutlu olsun, tüm dileklerin kabul olsun.

Yaşanmışlıklar güzeldir, geçmişte kalsa da. Doğum günün özeldir bir ben hatırlasam da.

Kanka ortam varsa gelelim yoksa doğum günün kutlu olsun. Gözlerinden öperim canım benim.

Pastan süslü, mumun alevli, doğum günün kutlu olsun arkadaşım. Nice mutlu yaşların olsun.

İyi ki doğdun arkadaşım, lütfen bu mesajı sakla seneye başıma masraf çıkarma. Seni seviyorum, nice yaşlara.

Nasıl söylesem bilemiyorum, uzatmak da istemiyorum. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun canım dostum.

Bugün mutlu olursun, tüm dertlerini unutursun. Doğum günün bugün senin, daha ne diye somurtup durursun!

Hey hadi kalksana, güzelce hazırlansana. Bugün senin doğum günün, kendine bir baksana. Doğum günün kutlu olsun, nice güzel günlerin olsun.

Şu dünyada bir tek sen eksikmiş gibi doğmuşsun, gerçi eksikmişsin ki doğmuşsun. İyi ki doğdun canım arkadaşım, nice mutlu yıllara.

Bu güzellik, bu eda, bu akıl, hele ki şu anlam dolu bakan gözler… Allah bütün güzellikleri tek bir vücutta toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim, doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Bu doğum gününde bir yıl daha yaşlanmış olmanı kutluyoruz. Sahi kaç oldun sen? Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım, birlikte yaşlanmak dileğiyle.

En değerli, sapasağlam ciğerli, bazen mutlu bazen de kederli arkadaşım. Su gibi akan, şimşek gibi çakan, kaldırımda yürürken tökezleyen insan. Kalbimin en değerli köşesinde sakladığım muhterem varlık. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Ay inanmıyorum o kadar oldun mu sen? Ama üzülme canım her yaşın güzelliği bir başka. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım, sağlıklı ve mutlu nice yaşların olsun.

Bugün önemli bir gündü ama bir türlü hatırlayamıyorum. Ay doğru canım arkadaşım doğmuş bugün, iyi ki doğmuş. Seni çok seviyorum, nice güzel yaşlara.

Kankaya Doğum Günü Mesajları

Mutlu yıllar sevgili arkadaşım, parlak renkler hayatını  sonsuza kadar mutlu etsin. Doğum günün kutlu olsun kankam.

Şimdiye kadar tanıdığım en iyi arkadaşım, burada anılar  ile bir sevinç dolu doğum günü diliyorum.

Canım kankam doğum günün pasta kadar tatlıdır. Ve gelip geçen yıl, bizim dostluğumuz gibi sevgi dolu sevinçle geçer inşallah.

İyi arkadaşlar tutunmaya değer. Her gün elimi tuttuğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, en iyi arkadaş.

Gerçek dostluğun anlamını senden öğrendim. Doğum günün kutlu olsun dostum. Her zaman yanında olacağım.

Gerçek dostluk denilence aklıma gelen ilk şey sensin. Doğum günün harika ötesi mutlulukla geçsin kankam, Mutlu yıllar.

Sana sevgi, umut ve sonsuz sevinç  mutluluk diliyorum. En iyi arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

Şimdiye kadar tanıştığım en güzel insanlardan birinin doğum günü kutlu olsun. Bu yıl daha da harika ve sevgi doluyla  olsun.

Dostların kralı, kardeşlerin bir tanesi, Gerçek dost, gerçek kanka da bulunur. Doğum günün kutlu olsun değerli kankam.

Gönlünde olan, hayalinde olan herşeyin gerçekleşeceği bir yıl olsun sevgili kankam. Doğum günün kutlu olsun.

Herkesin isteyebileceği en harika en iyi arkadaşa sahipim. Doğum günün kutlu olsun kanka. Umarım seni ne kadar sevdiğimi ve takdir ettiğimi biliyorsundur.

En iyi arkadaşlar tarafından gelmek zordur. Bu yüzden bu özel günde arkadaşlığının benim için ne kadar önemli olduğunu bilmeni isterim. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Zorluk da kolaylık da her daim yanımda sen kaldın, benden desteğini asla esirgemedin kankam. Kara bulutlar önümüzü gelip sarsa bile senin sayende o kara bulutları yok ettik aydınlık bir güne seninle dostluğunla samimiyetinle başladım hep. Doğum günün kutlu olsun canım kankam.

Ben arkadaşım olarak sana sahip olduğum için çok şanslı hissediyorum kendim. Umarım doğum günün de senin kadar özeldir. Tüm hayallerin gerçek olsun. Bu kadar iyi bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Mutlu yıllar arkadaşım.

Doğum günleri her yıl gelir, ama senin gibi bir dost dünyaya sadece bir defa gelir. Rabbim özel gününde sağlıklı, mutlu, uzun ömürlü nice seneler nasip eylesin canım kankam.

Başka bir yıl, her şey gönlünce olsun arkadaşım. Ama, her zaman gülümsemeye devam etmek ve hayata olumlu bir bakış açısına sahip olmak gerekir, ve herşeyin en iyisi seninle birlikte olsun. Doğum günün kutlu olsun kankam.

“Arkadaşa Doğum Günü Mesajları” üzerine bir yorum

Yorum yapın