Seni Seviyorum Sözleri


Sevgiliye söylenecek en güzel söz seni seviyorum. Peki bu sözü daha afilli şekilde söyleyerek sevgilinizi etkilemek ister misiniz? Aşağıda çeşitli başlıklarda seni seviyorum sözleri sıralanmıştır.

Kısa Seni Seviyorum Sözleri

Kardelen misali sevdim seni. Öleceğimi bildiğim halde sevdim seni ve seni sevdiğim için kendimden vazgeçtim.

Seni bir avuç papatya kadar seviyorum. Öylesine masum öylesine delice.

Aşkım sabahlara uyandığımda içimde var olan sevincin sebebi sensin. Seni o kadar çok seviyorum ki dünya bir yana sen bir yana.

Gel sevdiğim seninle bir yuva kuralım ve ömür boyu mutlu olalım.

Seni seviyorum duvar yazısı değildir alın yazısıdır. Herkese denmez.

Yazı gelirse benimsin tura gelirse seninim. Seni seviyorum.

Sen yeter ki içinden bir kere seni seviyorum de; benim kulaklarım çınlasın kâfi.

Ne zaman imkânsızı seversen, işte o zaman gerçek seversin.

Sen benim konuşmalarıma bakma gözlerime bak ki seni ne kadar sevdiğimi görebilesin.

Seni unutmak ölümdür. Sevmek ise bir dünya. Seni sevdiğim güne bin şükür olsun.

Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen beni de götür, gittiğimiz yer kara toprak olsun.

Ben seni seviyordum sen bilmiyordun. Sevinçlerim oluyordun ara sıra sen hiç bilmiyordun.

Allah’ımdan hep beni benden çok sevecek bir yar diledim. Seni bana bağışlayana şükürler olsun.

Seni seviyorum sözleri kisa

Gönlüme taht kuran yârim. Sen hep hayatımda ol ve asla gönlümden çıkma sevdiğim.

Kimse bana aşkım dedirtemezdi seni o kadar çok seviyorum ki şimdi dilimden aşkım kelimesini düşüremiyorum.

Seni düşünmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey.

Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; bense hep arkandan ağladım.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Korkar olduk artık ‘seviyorum’ demeye. Kimi sahiden değiyor sevmeye, kimi ise pişman ediyor sevdiğine.

Kısa Seni Seviyorum Mesajları

En etkileyici seni seviyorum sözleri, mesajları ve daha fazlası esozlerim.com sayfamızda özenle ve titizlikle derlendi. Hemen incelemeye başlayın ve sevgilinizle bu sözleri paylaşın:

Yalan değil bu sözlerim sadece sana sevgi sözlerim senden başkası olmadı hayatımda asla, ilk ve tek aşkımsın benim seviyorum seni.

Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız. Onun için sevdiklerinize şimdiden Seni Seviyorum demekten çekinmeyin.

Kaçmak istedikçe sana yakalanıyorum. Söndürmek istedikçe sana yanıyorum. Yenildim işte! Yine seni seviyorum.

Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem.

Ne güneşi istiyorum karanlığıma ne de yıldızları istiyorum gece yarılarında. Çok değil bir tek seni istiyorum yalnızlığıma!

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

Hayatın en hüzünlü anı, deli gibi sevdiğin insanın buna değmediğini gördüğün andır. Ve en büyük kaybın ona harcadığın zamandır.

Seni seviyorum mesajları

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın. Seviyorum seni aşkım.

Çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile uzak kalamam gözlerine. Seni bir çivi gibi çaktım çünkü beynime.

Seviyorum seni ekmeği tuza banıp yer gibi. Geceleyin, ateşler içinde uyanarak, ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi.

Ben sana mecburum bilemezsin. Adını mıh gibi aklımda tutuyorum. Büyüdükçe büyüyor gözlerin. Ben sana mecburum bilemezsin, içimi seninle ısıtıyorum.

Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…

Her gün senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum aşk dolu sözlerimi, seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok seviyorum.

Ne mutlu şimdi yanında olanlara sana dokunup sesini duyanlara seni tanımadan yanından geçenlere… Hepsi sana yakın ama hiç biri kokuna hasret değil…

Seni severken ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum.

Aşkın bir zehir olsun içimde sarsın beni alsın kendine, senden başkası değmesin eli elime, senin için ölürüm düşünmem bile! Seviyorum seni Gülpembe.

Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri Uzun

Sevgilinize uzun seni seviyorum sözleri veya mesajları ile etkilemek mi istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz.

Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzelliklerin başlaması gibi seni o kadar çok seviyorum ki içimdeki dünya sevgi yüklü sana karşı bebeğim. Seviyorum seni.

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim.

Sevdiceğim. Seni dünümde, yarınımda her saatimde içimi ısıttığında sevdim. Seni ben! Bugün sevip, yarın bırakacak kadar değil, bıraktığından yok olacak kadar ‘seviyorum’!

Günahlarını ben alayım sevaplarım senin olsun acıları ben çekeyim sefayı sen çek dertleri bana yükle sen sadece bana gülümse aşkım seni çok seviyorum.

İnsan her gün anımsar mı aynı gözleri seni seviyordum ve senin haberin yoktu. Saçlarını izliyordum uzaktan, kulağının arkasına düşüşü ve burnun, herkesten başkaydı işte.

Gel desem gelmezsin sev desem sevmezsin biliyorum. Başka bir elde başka bir gönüldesin. Geceleri gel bari rüyama, gündüzleri çektiğim azaba değsin.

İhtiyacım yok başka hayata seni sevdim sadece hayatımda bir senin için başladım yürümeye bu hayat ta bir senin için düşerim kara toprağa seni seviyorum bu can sana feda…

Dünyada birçok insan var. Kimi mutlu kimi mutsuz, kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor.

Ne kara kışlar aşkımızı bitirecek kadar soğuk olacak ne de yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olacak sakın unutma ben seninle 4 mevsim değil 1 ömür boyu varım seviyorum seni aşkım.

O kadar uzakta değilsin bana sadece ellerimiz uzak kaldı gurbetin ortasında sen ne olursa olsun benimsin benim gelinimsin bebeğim seviyorum seni helalim.

Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ‘Seni seviyorum’ sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek.

Sen yıldızlar gibi parlak ol geleceğimde sen ay gibi yıldızlara eşlik et her gününde, sen benim ayım yıldızım ol sen sadece benim dünyama güneş gibi doğ aşkım seviyorum seni.

Senin sevdiğin gibi topluyorum saçlarımı siyah kazağımı daha çok yakıştırıyorum kendime ve daha çok seviyorum limonlu çayı senin sevdiğin her şeyi seviyorum.

Seni Seviyorum Mesajları / Sözleri Uzun

Sözlerimi aşık olamayan anlamaz içimdeki derdi aşkın çilesini ağlamayan kalp anlamaz, seni sevdim delice içimdeki ben senin için ağlıyor her gece kalbim adına hasret kaldı seviyorum seni aşkım yarım kaldı, adın kalbimde yazılı sensizlik aldı güzel anılarımı ama yine de seviyorum seni.

Gözlerinin, deryasına kapıldım gidiyorum gözüm, kapalı sözlerine kapıldım, duymuyorum dünyayı gülüşüne vuruldum umurumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane sen edemediler. Önceleri hasreti hiç tatmadım, yârimden hiç ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanım da hayat o zaman çekilir o zaman ben olurum hayatta seviyorum seni.

Sen gökyüzündeki o milyonlarca yıldızdan en parlak olansın. Akşam olduğunda bana ışık tutar, yol gösterir ve hep benim yanımda olursun. Sabah olunca gökyüzünde görünmesen de biliyorum hala oradasın ve seni görebilmem için sabah olmasını bekliyorsun…

Sevmek değil benimki ölürcesine inanmak sana, aşık olmak değil benimki hastalık sana olan ilgim, sensiz olamam ben yarım kalırım sensin tek ilacım seviyorum seni.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim…

Sevginin olduğu yerde mantık olmaz derler. Ne kadar doğru! Seni o kadar çok seviyorum ki aklım başımdan gitti. Birlikte daha nice sevgi dolu mutlu günlere sevgilim…

Ölme diyorsan; gitme kal öyleyse, sarıl sımsıkı, tenim ol, beni bırakma. Baksana; parmak uçlarım ateş, lavlar fışkırıyor göz bebeklerimden. Hadi gel, tut ellerimi, benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım on üçüncü aylara…

Vazgeçemem senden asla, ne olursa olsun bu kalp bir sana atar bu gözler bir sana bakar, bu can senin için yaşar seni çok seviyorum bebeğim sensizlik kurutur hayatımı.

Uzaktan sevmek daha güzeldir bazen, ne incitir, ne acıtır, ne yaralar ne kanatır, gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun varlığıyla huzur bulduğun bir denizin, yakınında yürümek gibidir böyle sevmek.

Yaşamak mı benimkisi söyle sevgili? Seni gördüğümden beri çekiyorum aşk derdini sana söylemek istiyorum sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum belki ama 2 kelime kurdum içimde seni seviyorum.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Erkek Sevgiliye Seni Seviyorum Sözleri

Ne ben tükendim nede kalemim, istersem seni yazar, istersem bizi çizerim, benim işim bu sadece sen.

Ben gözlerine bakarken sakın gözlerini kapatma, kaybolurken yok olmak istiyorum erkeğim.

Sen kalbimde olduktan sonra hangi ateş yakabilir senin dağladığın bana olan sevgini yaşama sebebim.

Ellerimi emanet ettiğim sevgìmin sahibi yârim gönül ışığım.

Seni seviyorum ve seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim. Seni benden alabilirler ama yüreğimden seni alamazlar.

Ateş yandıktan sonra sönmesini bilir ama yüreğin ateşi sönmez, çünkü seni seviyorum sebebim.

Bir gün saçların beyazlar bir gün dişlerin dökülür, bir gün gül yüzün solar, bir gün bacaklarım ağrıyor, bir gün eski haline bakarsın dersin ki bu ben miydim, geçen geçti ömür bitti, geçmişim geri dönmez ama yüreğim yine de seni sevmekten çekilmez çünkü aşk seninle birlikte yaşanır.

Gel, şöyle oturup iki kelam edelim, sen anlatırsın bende seni severim.

Renklendir beni hayatımı senle boya, gönül pencerimin kenarında aşka dair renkler olsun, kızıl gonca dudağın değsin dudağıma, bütün renklerin ruhuma dolsun mutluluğum.

Bugün günlerden aşk günü; Gökyüzünden süzülen yağmur taneleri buğulu gözlerime düşüyor. Ve sen varsın aklımda; Dilinden dökülen sevgi nameleri yüreğimi vuruyor.

Senden başkasını görmez benim gözlerim, bunu sende bilirsin ben seni çok özlerim, gözlerimden akan özlem gözyaşlarıyla, ben seni hayatıma kattım tam anlamıyla.

Seninle, bu hayatta tek istediğim senin yanında uyanmak, elmastan daha parlak gözlerinin içine bakmak olduğunu fark ettim; güneşten daha parlak cildin ve ipek kadar yumuşak dokunuşun. İyi ki varsın aşkım. Seni çok seviyorum.

Sokakta yürüyordum, rüzgar tuttu elimi. Özleminden ağlıyordum, ağaç sardı belimi. Yokluğun öyle vurdu ki benliğimi, şimdi gözyaşlarımı silecek bir ‘sen’ arıyorum sevgilim.

Gülüşleri olacaksın, bakışları olacaksın, yazdığı en güzel şiir olacaksın, kıskançlıkları olacaksın, sitemleri, öfkeleri olacaksın, söylediği en anlamlı şarkı olacaksın, mutluluk göz yaşları olacaksın, içine sığmayan ama kimseye anlatamadığı bir sır olacaksın.

Seni Çok Seviyorum Şiiri

Ben değişmem dünyayı saçının bir teline
Seni tahmininden çok, daha çok seviyorum
Kurban olayım ismim söyleyen o diline
Seni tahmininden çok, daha çok seviyorum…

Sensin benim aklımdan hiç çıkmayan düşünce
Hayallerinle bile gündüzdür bana gece
Sevinçten uçuyorum inan seni görünce
Seni tahmininden çok, daha çok seviyorum…

Mevlaya şükrederim seni tanıdım diye
Sen olmasan, ne kalır, yaşanacak geriye?
Yakınlaşmak var iken uzakta durman niye?
Seni tahmininden çok, daha çok seviyorum…

Öyle özledim seni, hadi çıkıp gel artık!
Doğsun gönlüme güneş; gel, yüzüme gül artık!
Ekmeğimi ikiye tam ortadan böl artık!
Seni tahmininden çok, daha çok seviyorum…

Bulutlardan dökülen her yağmur tanesinde
Perdeleri savuran çılgın rüzgar sesinde
Senin aşkınla atan kalbimin her köşesinde
Kanla yazılmış bu söz seni çok seviyorum.

Kaderimiz örülmüş dantelce ilmek ilmek
En sevdiğim olaydır seninle ağlayıp gülmek
Onurdur benim için yollarında sürünmek
Şanla yazılmış bu söz seni çok seviyorum.

En hassas yerindesin kanayan yüreğimin
Karşımda bakıp durur eskimeyen o resmin
Dilimden düşmez oldu hecelediğim ismin
Sanla yazılmış bu söz seni çok seviyorum.

Suçluyum biliyorum kabul olmaz özürüm
Varlığınla güçlüyüm yokluğunla çürürüm
Kimselere aldırmam senin için ölürüm
Canla yazılmış bu seni çok seviyorum…

Yorum yapın