Sevgiliye İyi Geceler Mesajları


Her sabah nasıl gözlerinizi açar açmak aklınıza sevdiğiniz geliyor ve hemen en güzel günaydın mesajları için soluksuz bir arayışa giriyorsanız. Aynı şekilde en etkileyici iyi geceler mesajları içinde sevgilinize kendinizi hatırlatın. Aşağıda 2021 yılının en popüler iyi geceler mesajlarını derledik;

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Kısa

Bu gece yastığa kafanı koyduğunda umduğun tüm düşlerin gerçek olsun bir tanem. Benli yarınlara uyanman dileğiyle… İyi geceler sevgilim.

İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere…

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler sevgilim.

İyi geceler dileme, iyi geceler ol bana yeter sevgilim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar benimle ol. İyi geceler sevgilim.

İyi gecelerin sebebi olan sevgilim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen olacaksın.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör sevgilim. Tatlı uykular.

GeceIerin Sıcak Rüyaların Candan OIsun Sana iyi geceIer OIsun..

Geceme ışık oI RüyaIarımın Ateşi OI Sadece benim OI iyi geceIer Aşkım.

İyi GeceIer Yosun Gözlüm tatIı rüyalar benim Hayalim..

Masum geceIerin Masum RüyaIarı SeninIe OIsun iyi GeceIer OIsun Biriciğim..

Gün bitiyor, sen başlıyorsun. İyi geceler sevgilim.

Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi geceler sevgilim.

Yıldızlar gözlerine özensin, sen bir tanesin sevgilim. İyi geceler dilerim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Ruya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Uzun

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat mucuk.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, yavaş yavaş rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Yalnızlığın dibine vurdum yine. Bugün dünün tekrarı, yarın da bugünün. Gün hala 24 saat, hafta hala 7 gün. Her gün güneş doğuyor ve her akşam batmaya yüz tutuyor. Gökyüzünde yıldızlar hala sönük benim için. Odamda yine yalnızım, yine kuru bir yalnızlık kokusu siniyor üstüme. Dünya adaletsiz, insanlar mide bulandırıyor ve kimseyle üçün beşin lafı edilemiyor. Neyse, iyi geceler.

Uyku tutmuyor geceleri, duvarlar ağlıyor. İçime batıyor bu yalnızlık mahzeni. Çift kişilik odada tek kişilik hayalleri asıyorum tepemde duran darağacına. Ne zaman son bulacak bu yalnızlık sevgili, ne zaman çıkacaksın karşıma. Bak gelmek için en doğru mevsimdeyiz. Birlikte nefes alıyoruz birbirimizden habersiz. Birlikte dalıyoruz çift kişilik gecelere tek tek. Ben hala bekliyorum, bu gece de sensiz geçti ama ben hala iyi geceler naraları fırlatıyorum üstümdeki gökyüzüne. Duyuyorsan, uzakta değilsin demektir.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları WhatsApp

Kusursuz aşk yoktur der şairler. Çünkü sana olan aşkımı yazabilecek bir şiirleri hiç olmadı onların. Benim için sadece sen varsın, sen benim en güzel şiirim.

Gecenin büyük karanlığı sakın korkutmasın seni, karanlığın sonunda elbet bir aydınlıkla karşılaşır insan. Güneş nasıl doğacaksa uyandığında senin için, ben de doğacağım senin bana olan sevginle ve her gecenin ilk aydınlığında sevgilim.

Rüyalarım içinde sen varsa gerçektir. Çünkü geceleri senin dokunuşunu ellerimde hissedebiliyorum. Sıcaklığın beni sarıyor, böylece üşümüyorum. Hayatımı senin ellerine bırakıyorum, ben senin sayende yaşıyorum sevgilim.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim.

Koyu karanlığın zifirisine kapıldım da geldim bu gece bu yastığa. Dar sokaklardan, engebeli yollardan geçtim. İlk Eylül yağmuruna yakalandım ama kaçmadım, ıslandım da geldim. Biraz soluk soluğayım, biraz da kafası kendine ağırlardanım. Bu dünya her geçen gün biraz daha yorsa da güzel bir sabaha uyanma umudumdan hiç bıkmadım, iyi geceler umut etmeyi unutturmayan Dünya.

En çok da sana iyi geceler çiçek kadın. Bu Eylül içinde tomurcuk açtığın, bana her sabah gülümseyerek baktığın, her zaman şarabı sek içtiğin ve hayata yeni bir ben kattığın için en çok sana iyi geçsin geceler.

Kaç güne daha gözlerimi yumacağımı bilmiyorum yahut kaç sabaha uyanabilirim daha? Gülüşlerim hep böyle taze kalacak mı yoksa bir gün ben de unutacak mıyım kahkaha atmayı bilmiyorum. O yüzden demem o ki elimizdekiler hala elimizdeyken gülerek kapatalım gözlerimizi Dünyaya. İyi geceler

Papatyalar yerini kuru yapraklara bıraktı. Toprak kokusu dolacak artık ciğerlerimize yağmurun eşliğinde. Şemsiyeler açılır yakında, ıslak caddelerde buluruz belki birbirimizi yeniden. Sahi bu gece de karşılaşamadık değil mi? Neyse, sonbaharın tadıyla başka olur belki seni bulmak, sana doymak. İyi geceler hala elleri tutulamayan, adına şarkılar yazılan kayıp sevgili.

Günümün aydınlığı, gecemin mum ışığı… Benim melek yüzlü sevgilim. İyi geceler, seni seviyorum.

Gecelerime ışık tutan, aydınlık saçan kadın… Sesin olsa da bana tatlı tatlı iyi geceler dese. Eyse yarın sabah da günaydın dersin. İyi geceler meleğim. Seni çok seviyorum.

Etkileyici İyi Geceler Mesajları Sevgiliye

İnsan cenneti bekler daima. Benim cennetim sensin bir tanem, her gecenin sabahı için bekliyorum seni güzel gülüşünde.

Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle.

İyi gecelerin sebebi olan sevgilim, düşümde ve önümde hep sen, sadece sen olacaksın.

Gecenin en güzel yıldızlarını saçına taç yapıp, sen uyurken güzelliğini rüyalarımda yaşatacağım. Senin gerçekliğin benim rüyalarımda yaşayacak sevgilim.

Seni aklımdan hiç çıkarmadan saklayacağım rüyalarımda. Bitmek tükenmek bilmeyen sevgimin hep üzerinde olacağı ve kalbimin hep seninle birlikte çarpacağı günlere uyanmak dileğiyle, iyi geceler bir tanem.

Her gecenin sabahı yeni bir umuttur. Benim bu hayattaki umudum sadece sensin, bütün gecelerin ve gündüzlerin umudu sensin.

Uyuyunca her şey geçermiş. Sadece benim sana olan aşkım geçmeyecek, aşkım daima senin varlığına hitap edecek sevgilim.

Senden ayrı kalmanın bana verilecek en büyük ceza olacağını biliyorum, bu cezaya mahkum olmamak için seni asla bırakmayacağım. Bir duaya, bir hasrete, bir geceye nasıl tutunuyorsam sana da öyle tutunuyorum sevgilim.

Gözlerinin baktığı her yerde ben olacağım. Gözlerini kapattığında açılacak olan gönül gözünde yine ben olacağım. Sana olan sevgimin sözlükte bir anlamı yok bir tanem. Tek anlamım sensin.

Gece ve gündüz bir elmanın iki yarısı gibidir. Benim bir yarım sensin, diğer yarım da senin için büyüttüğüm kalbim. Gecende ve gündüzünde senin için seninleyim meleğim.

Yanımda olmadığın zamanlarda seni aklımdan çıkarmadan her an düşünüyorum. İnsan nasıl muhtaçsa nefes almaya, nasıl muhtaçsa her gecenin sabahı güneşi görmeye, ben de sana o kadar muhtacım her şeyim.

Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. İyi geceler bir tanem.

Ben seninle var oluyorum. Sensizliğin bana göstereceği tek yol cehennem olur. Geceleyin yükselen yıldızlara bakarak hayalimdesin sevgilim.

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Gözlerde saklıdır her şey, baktın mı anlarsın, şimdi gözler kapalı çünkü uyuyorsun iyi geceler sevgilim.

Geceler elbet biter ama cennet gülüşün asla bitmesin. İyi geceler sevgilim.

Sana bakan gözleri kör. Yoluna çıkan taşları toz. Kötülükle uzanan dilleri lal. Canımı feda yüreğimi eda ederim sevdiğim. İyi geceler.

Rüyalarda buluşuruz, sevdiğimiz şarkıyla kavuşuruz sevgilim. İyi geceler.

Bu gece de sensiz, bu sabahta sensiz olacak ne yazık ki; ama şunu unutma geceler sensiz ama kalbim seninle. Tatlı uyu tatlı uyan aşkım.

En güzel rüyalara dalman ve meleklerin seni koruması dileğiyle. İyi geceler aşk.

Sana ait gecelerim vardır, sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım. İyi geceler tek varlığım.

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun. İyi geceler olsun bir tanem.

Gülümseyen dudaklarımın tatlı nedeni, hatunum, tatlılık abidem, kendin gibi tatlı uykular.

Her uyuduğunda seni çok seven birinin olduğunu unutma. İyi geceler bir tanem.

Gözlerinin çukurlarına göm beni Sevdiğim. Gözyaşlarının sağanak yağmurlarında yeşersin çiçeklerim.

Aşk nedir bilir misin? Nedir? Benim seni sonsuza kadar sevmemdir iyi geceler.

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler aşkım.

İyi geceler gözümün görmediği, gölümün hissettiği.

Kendi gibi kalbi güzel aşkım, iyi geceler tatlı rüyalar.

İyi geceler uzaklardan üzerini örttüğüm.

Şuan yanımda olamayan fakat varlığı ile bana huzur veren biricik sevgilim iyi geceler tatlı rüyalar.

Yıldızlar gözlerine özensin, sen bir tanesin hayatım iyi geceler.

Sen uyurdun, bilmezdin. Ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

İyi geceler gözümün görmediği, gölümün hissettiği.

Gökyüzü karadır, yıldızlar beyazdır, beyaz ve kara aynı gözlerin gibi iyi geceler kara gözlüm.

Seni deliler gibi sevdiğimi bilmesen de karanlığımı aydınlatan adam iyi geceler.

Bu güzel gecenin sessizliğinde rüyaların en güzelini görmen için dualarımdasın aşkım iyi geceler.

İyi geceler kalbimin ritmimi değiştiren aşkım. Rüyanda beni gör. Benim gibi canı canan.

Yorum yapın