Sevgiliye Özür Mesajları


Yaptınız bir hata! kırdınız mı sevdiğinizi? Sonuçta dünyanın sonu değil. Küçük ama etkili özür mesajları ile gönlünü almak aşağıda özenle seçilmiş sevgiliye özür mesajlarında saklı. Özellikle duygusal özür mesajları ile sevgilinizin gönlünü alabilirsiniz.

Sevgiliye Kısa Özür Mesajları

Seni o kadar çok seviyorum ki bunu hiçbir kelime ile anlatamam aşkım. Seni üzdüğüm için çok pişmanım.

Affetmek geçmişi değiştirmez; ama geleceğin önünü açar. Ne olur beni affet!

Ben sensiz bir hayat düşünemem sevgilim. Geleceğim sensin benim affet beni sevgilim.

Çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor. Özür dilerim.

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.

Senden çok özür diliyorum ben böyle olmasını istemezdim ne olur affet beni yalvarırım.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Sen günüme doğan güneş, gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyorum ve seni kırdığım için çok özür diliyorum.

Bilirsin affetmek gibi başka bir büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Ne varsa bilmeden yaşanan, yorgun argın soluklanan elde olmadan yaşlanan, yaşamdan özür dilerim.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak kusura bakma canım.

Beni içimi ısıtan güneşten, geceme doğan yıldızdan mahrum bırakma. Beni affet seni üzdüğüm için.

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet. Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Seni çok kırdım biliyorum ama inan çok üzgünüm. Bugün yaptıklarım için çok özür dilerim. Senden beni affetmeni istiyorum canım sevgilim, seni çok seviyorum.

Özür mesajları

Sevgiliye Duygusal Özür Mesajları

Sen hayallerimdeki kişisin. Bu yüzden seni kırdığımı görmek beni çok üzüyor. Lütfen, özrümü kabul et ve bana bir gülücük ver! Çünkü gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Seni seviyorum!

Bir daha konuşmadan önce düşüneceğime söz veriyorum. Tartışmamızda sana söylediğim hiçbir şeyi isteyerek söylemediğimi bilmeni isterim. Sana ihtiyacım var ve çok üzgünüm!

Seni kıracak bir hataydı yaptığım, biliyorum. Ama sen de bilirsin ki; herkes hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbime kapındayım, beni içeri alır mısın?

Son bir şansı bana verirmisin kalbim nefesim ben ne kadar uzağa kaçtımsa da hala senin gölgendeyim. Dilimden adın düşmüyor elimden elinin sıcaklığı gitmiyor seni çok seviyorum sevgilim milyonlar kere özür dilerim.

Gözlerimin içine bak ve seni ne kadar çok sevdiğimi gör sevgilim. Tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırır senin için ölürüm. Yaptığım hataları telafi etmek için son şans istiyorum. Lütfen o şansı bana son kez ver sevgilim. İnan seni buna pişman etmeyeceğim.

Ömrüm seni kırmak istemek en son isteyeceğim şeylerden biridir. Sen benim canımsın seni asla üzmek istemem bu hayatta. Seni kırdığım için özür diliyorum senden affet beni sevgilim.

Affet bebeğim beni. Seni çok üzdüm bilirim. Sensizlik bana işkence, her nefes alışım bana haram. Özür dilerim sevgilim.

Farkında olmadan seni kırdım aşkım. Seni kaybedince deli divane oldum. Son şans ne olur ver bana sevgilim. Son kez uzat elini pişman etmeyeceğim seni. Her şey için senden binlerce kez özür dilerim.

Gülleri sersem yoluna yüzün güler mi? Bir eşeklik ettim ben o güzel yüreğin beni afferder mi? Her şey boş gelse de sevgilim telafi edeceğim sana yemin ederim.

Seni kırdığım günden beri uykular haram oldu sevgilim. Her gün çok kızıyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye. Yüzüm yok ama af diliyorum senden. Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet beni!

Sevgiliye Uzun Özür Mesajları WhatsApp

Seni çok üzdüğümün farkındayım canımın içi. Bir daha seni üzmemek için elimden gelenin en iyisini yapacağım canım aşkım. Samimiyetimle sana sunduğum özrümü kabul eder misin?

Sevgilim ne olur, darılma bana. Seni üzgün görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar, sözüm yok sana, bir sitemin bile, yürek yakıyor.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, Lütfen AFFET!

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şuan çektiğimi, Allah biliyor.

Eğer bu  tartışmadan güçlü bir şekilde çıkarsak asıl o zaman biz oluruz sevgilim. Seni çok seviyorum, pes etmek bize yakışmaz diğer yarım.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür dilerim! Seni sevdiğimi düşün ve beni affet.

Bu dünyada hata yapmayan tek bir insan olduğunu düşünmüyorum. Ben de bir hata yaptım bugün ve seni çok kırdım. Çok pişmanım sevgilim ve beni affetmeni istiyorum.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm. Haydi, artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Sevgiliye Uzun Özür Mesajları

Ah sevgilim çok uzun zamandır ben seninle olmayı düşlerken bilemezdim ki aramıza bir ayrılık sokacağımızı. Senden daha kaç kez özür dilemeliyim beni affetmen için? Sen benden uzaklaşınca umutlarım da ümitlerim de yok oluyor canım sevgilim. Ben seninle tamdım. Sen benden gittiğin günden beri bir kanadım kırık sevgilim. Ne zaman bana geri dönersin diye düşünürken sürekli yürüdüğümüz o sahil boyu geliyor gözümün önüne. Çağırsam gelir misin sevgilim? Milyonlarca kez özür dilerim senden canım sevgilim, n’olur beni affet.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum?

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok, nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim. Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!

Sevgiliye Barışma Mesajları Uzun

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet? Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, seni sevmiyor sana tapıyorum. Ne olur beni affettiğini söyle?

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime. Seni seviyorum.

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum… Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm.

Ne kötülük gördün benden, ölürüm geçemem senden, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden. Artık suçumu anladım, senden ayrı çok ağladım, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi… Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Her zaman aklımdasın ve daima benimle birliktesin. Neden seninle bu duruma geldik bilmiyorum. Aklıma sen geldin bu gece ve bir kalem kağıt aldım elime. Özrümü bir kağıda döküyorum. Kalbimin tüm derinliklerini açıyorum bu gece sana, seni kırdığım o güne binlerce küfür saya saya. Affet beni, affet ki yarım kalmayayım… Sen gittin ben hep yarım kaldım.

Sevgiliye Özür Mektubu

Sevgilinize gönderebileceğiniz en anlamlı aşk dolu özür mektup çeşitleri aşağıda derlendi;

“Birtanem,

Senin mutlu olman için elimden gelen her şeyi yapar, senin bir damla gözyaşın için her şeyi yakarım biliyorsun. Benim için o kadar değerlisin ki, sanki diğer yarım olmuşsun. Sanki sen ne hissetsen aynısını hisseder olmuşum. Dertlerinle dertlenir, acınla ağlar, mutluluğunla gülümser olmuşum. O kadar sana benzemişim ki, ne zaman huzursuz olsan ben de huzur bulamaz olmuşum. Seni o kadar dinlemişim ki, sesini duymadan hiçbir günü adamakıllı bitiremez olmuşum. Ben sen olmuşum.

Diğer yarım… Seninle geçen zamanlarım o kadar kıymetli ki hiçbir anım boşa akmasın istiyorum. Her anımız ölümsüzleşsin, her sevincimiz tarihe kazınsın istiyorum. Gülüşün dudaklarına sabitlensin ve hiç bozulmasın, gözlerin gözlerimden ayrılmasın istiyorum. Ellerinin sıcaklığı ile ısınmak, seni doya doya yaşamak istiyorum.

Ben her zaman senin yanında kalmak, senin sevgilin olmak, sevdiğin olmak istiyorum aşkım. Beni bir an bile yalnız bırakma. Ben sensiz yarım kalırım. Çünkü ben içimden senin bıraktığın koca boşluğu hiçbir zaman atamam, hiçbir zaman seninle olduğum kadar mutlu olamam. Seni hep aynı aşkla, aynı parıltılı bakışla seveceğim birtanem…”

“Canım sevgilim,

Sana olan sevgimi anlatmaya hiçbir sözcük yetemez. Bu öyle kuvvetli bir sevgi ki, her an seni yaşamak, seninle yaşamak, seninle yaşlanmak istiyorum. Beni yalnızlığımdan sıyırıp mutlu günlere kavuşturan sensin, yaşadığımın farkına vardıran sensin, huzurun diğer adı sensin. Biricik aşkım, gözlerin kadar parlak olmasalar da seninle yıldızları izlemek, dünyanın en huzurlu şeyi. Çünkü olur da bir yıldız kayarsa dileğim belli; sen … Bil ki; her duamda ellerimi açtığım, her hayalde baş köşeye kondurduğumsun. Bil ki; benim en tatlı uykum, en hakiki mutluluğumsun.

Bazen yokluğunu haykırmak istiyorum, o koca yüreğinin yanımda olmayışından duyduğum hüznü herkes bilsin diye. Sana olan sevgimi herkes iliklerine kadar hissetsin diye avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum: Seni seviyorum.”

“Hayatımın anlamı,

Sen benim başıma gelen en güzel şeysin! Beni hayatın karanlığından ve solgunluğundan kurtaran, gönlümün neşe ile rengarenk olmasını sağlayansın. Yüreğin o kadar büyük ve temiz ki, seninle sanki bütün kara bulutlar uzaklaştı ve her yerde çok sevdiğim ebemkuşağı. Her yerde var sanki gülümseyen bir fotoğrafın, güzel bakışlım. Seni görmek bile beni o kadar mutlu ediyor ki, seni öylesine seviyorum ki aşkım bunu anlatmaya hiçbir kelime, hiçbir şiir, hiçbir şarkı yetmez. Sana olan aşkımı hiçbir şey ifade edemez.

Senin gibi bir güzelliğe sahip olduğum için, beni ben olduğum için sevdiğini bildiğim için çok mutluyum. Seni tanıdığım için, attığım tüm adımlar içim, seni tereddütsüz hayatıma aldığım için çok mutluyum. Benim sevgilim olduğun için dünyanın en şanslı insanıyım. Sensiz hiçbir yere ait değil, hiçbir sözle mutlu değilim. Sensizken hiçbir yemekte iştahlı, hiçbir mevsimde huzurlu değilim. Her an seni görmek, her an senin yakınında olmak, mümkünse seninle aynı yastığa baş koymak ve ömrüm boyunca seni mutlu etmek istiyorum. Seninle birlikte yaşlanmak, saçlarıma düşen akları seninle birlikte saymak istiyorum. Sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın. İyi ki benimlesin. İyi ki varsın! Doğum günün kutlu olsun.”

Sevgiliye Aşk Mektubu

“Canımın içi yokluğun beni zora sokuyor. Daha önce böyle bir hüznü tatmamıştım, böyle bir sızı doldurmamıştı yüreğimi. Böylesine üzülmemiş, gecenin karanlığıyla mutsuzluğa boğulmamıştım.

Senden ayrıyken, ellerin ellerimde değilken sevgilim, ben dünyanın en karamsar insanı oluveriyorum. En kötü kabuslara dalıyor, en acılı şarkıları yaşıyor sensizliği buram buram hissediyorum. Seni her şeyim yaparken, sana sevgilim derken bir an bile tereddüt etmedim. Ama senden ayrı kalınca yaşamak konusunda kararsız kalıyorum… Senin sesini duymadan geçen günlerimin hiçbir anlamı yok, hem inan bana zaman geçmiyor bile. Sensiz geçecek bir ömrü asla istemiyorum. Lütfen hep benimle kal. Seni çok seviyorum ve her zaman seveceğim…”

Yorum yapın