Uzun Aşk Sözleri


Bugün sayfamızda kısa, uzun aşk sözleri en kapsamlı ve detaylı şekilde sayfamızda derlendi. Üstelik resimli uzun aşk mesajları ve sözlerini şimdi indirin ve paylaşın.

2021 Uzun Aşk Sözleri

Leyla ile mecnunun aşkına imrenirken, dua ederdim Allaha, böyle bir aşk bulsun beni diye. Şimdi Leyla oldum sevdiğim, aşkının çöllerinde haykırıyorum sevgimi sana, sen ise Mecnunum, çölde ki yem yeşil aşkla dolu vahamsın. Susuzluğumu, açlığımı seninle gideriyorum, senin gölgende serinliyorum ve kalbinde uyuyorum. Soğuk gecelerim de ise üstüme sıcaklığını yorgan diye örtüyorum.

Dibini göremediğim aşk denizimsin. Sen hayatın için yer alan her güzellikten bir parçasın. Parmaklarımın arasından geçen saçlarının kokusuna hayran olduğum aşkım. Hafif bir meltem esintisi gibi geçiyorsun göğsümün ortasından ve ben bu esintilerine aşığım. Adını işlemişim nokta nokta, dövme gibi her yerime, nereye dönsem orada sen varsın, var olduğun her yerde bana aşk aşılarsın.

Nefesin, nefesimle birleşsin aşkım, ruhunu kapat ruhumun derinliklerine ki dalayım aşkının derin sularına. Kanıma gir, tüm organlarım nasibini alsın senin sevdandan. Şu yağmurda yağan gökkuşağı gibi renkleri açsın bir bir benliğimin ve yüzümün tüm noktalarında umut dolu o gülümseme sonsuz olsun. Seni yaşamak aşkların en güzeli, seni yaşatmak ise mutluluğumun kaynağı ömrümün sahibi

Toprak bile doyar bazen suya, ben sana doyamam sevgili, ver ellerini kurban olduğum, koklayarak, aşkla öpeyim usul usul. Senin aşkın kalsın hep yanımda sen kal, geri kalan tüm güzellikler gitse de koymaz bana. Avuçlarıma aldığım berrak suyum ol, önce yanaklarıma ve gözlerime, sonra in umut dolu dudaklarıma.

Sen ruhumu dibine kadar umutla dolduran sevdiceğim kapıldım rüzgârına ve geliyorum yağan yağmurlarla bağrına. Kafamı yaslayıp kalbinin ortasına dinliyorum bana olan aşkını, kalbin bir aşk şarkısı çalıyor adeta bana. Dinledikçe yüreğinin atışını, heyecandan kendimden geçiyorum ve seni daha çok sevmeye başlıyorum yüzümde tuhaf bir gülümsemeyle.

Bir aşığın haykırışıdır bu sana aşkım. Hiç kimse sana benim baktığım gibi bakamaz, hiçbir insan seni benim sevdiğim gibi büyük bir aşkla sevemez. Ben seni önce kendimden, sonra geri kalan her şey den vazgeçerek seviyorum. Sen bu dünyada benim için sevginin tanımı, aşkın vücut bulmuş halisin, sana ve senin beni sevmene ölümüne aşığım.

En güzel şiirleri senin için yazıyorum sevgili. Aşk damlıyor kalemimden duygu yüklü mısralara. Kalbime artık içinde sen olduğu için daha iyi bakıyorum. Gözlerimin içi gülüyor seni her düşlediğimde mutluluktan damlıyor gözyaşlarım dudaklarıma. O ıslak dudaklarımla seni öpüşlerim sadece bu delice aşkımdan sevgilim, umarsızca ve anı yaşayarak.

Hiç Duyulmamış Uzun Aşk Sözleri

Sorarlarsa beni sana; sevilmeden seviyordu de. Ne kadarda saftı de. O kadar seviyordu ki kaldıramadım de. İçin de bir ateş yaktım halen yanıyor de. Gitmeyince aramayınca eridi bitti de. Bir de dünyası vardı onu da ben kararttım de. Kendi eliyle bir çukur kazdı. Ben de gömdüm de!

Mızıkçılık yapmadan, oyununun kuralına uyup, yalanlarına inanıyormuş gibi yaptım. Devam etmiştim beni sevdiğine inanmaya.

Şimdi sensizliğin naklen mutsuzluğum yayınlanıyor. Ve herkes çektiğim sensizlik acısını canlı izliyor. İnanır mısın be sevgilim, yokluğun reyting rekorları kırıyor.

Örselenmiş bir çocukluk işte benim bütün hikâyem. Kaç sevda geçse de üzerinden bu yıkıntıları onaramazsın. İstersen hiç başlamasın geç kalmışız birbirimize, yanlış kapılarda geçmiş bunca yıl dönemeyiz artık ilk gençliğimize, istersen hiç başlamasın söz verelim kendimize.

Benim de zaten hiç gücüm yok, yüzüm yok, hiç umudum yok. Ama bil ki farklı bir hayaldi. İşkenceydi bazen, bazen çok güzeldi. Ama anlıyorum sesinden, kurtulmuşsun sen nokta konmuş, bitmiş en güzel hikâyem.

Uzun aşk sözleri 2021

En Güzel Sevgiliye Uzun Sözler

Sana Kasım ayında âşık oldum sevgilim ama öyle bir aşk tohumu ektin ki kalbime şimdi dört mevsim deliler gibi seviyorum seni, sesini, kokunu ve kalbini. Senin varlığın Allah’ın en büyük armağanıdır bana ve ben bu armağanı yüreğimin aşk odalarında her zaman yaşatıyorum. Hiçbir insanın kalbi, senin kadar saf bir sevgiyle dolu olamaz, o öyle bir sevgi ki aşkım tüm ruhumu temizleyen ve her yanımı senin aşkının kokusu ile saran, benim ruhumu senin ruhun ile bir kılan bir sevgidir.

Çözdükçe daha çok sevdiğim ve bağımlısı olduğum bir bilmece gibisin aşkım. Bir elimde kalemim, diğer elimde sen, acele etmeden, özümseyerek tanıyorum seni. Tanıdıkça sana olan aşkımın ateşi büyüyor yüreğimin derinliklerinde. Kalbimden boğazıma kadar bir sıcaklık çıkıyor. Bütün bedenimi ılık ılık kapladığını hissediyorum, canıma can katıyor seni her dakika biraz daha sevmek, eriyorum aşkınla.

Yaşamak sevgilim, seninle olabilme sanatıdır. Çünkü sen, bu dünyayı bana cennet kılan bir melek gibisin. O içinde kaybolduğum gözlerinle öyle bir bakıyorsun ki, sevdanın nehirlerinde aşkın ile yıkanıyorum. Tenimi, ruhumu temizliyor senin varlığın. Sana âşık olmak, yaratana dua etmek gibi, arındırıyor, ruhumu umutla, inançla, sevgiyle ve her an yeniden doğuyorum.

Sen benim cankurtaranım, boğulacaksam eğer, senin aşkının okyanuslarında boğulayım. Bana hayatı bahşeden Allah’ıma şükür seni verdiği için. Sol yanımdan başlayarak, tüm benliğime dolan yârim, saçlarının tek tek teli bile beni hayata bağlamaya yeter. Güldüğünü gördüğümde içimde gül bahçeleri açar sevgilim. Koklamaya, sevmeye, öpmeye doyamam seni.

Hep hayatıma bir anlam yüklemeye çalıştım yaşadığım sürece, ama hep bir yanım boştu ve nedenini anlayamıyordum. Sonra sen çıktın karşıma, gökyüzünden inen bir nur gibi, o boşlukları doldurup, hayatımın tüm karanlık noktalarını aydınlattın. Sevgiyi öğrettin bana ve aşkı doya doya yaşamayı. Senin varlığına canım feda sevgilim, sen benim can suyumsun.

Sevgiliye Sözler Uzun

Eskiden şiirler manasız gelirdi. Yağmur canımı sıkar, yeni doğan gün bir anlam ifade etmezdi. Şimdi senin varlığın başlı başına bir şiir, aşkın şair etti beni. Yağmurda seninle dans etmek, her yeni sabaha seninle uyanmak istiyorum sevgilim. Kalbinden daha konforlu hiçbir yerde bulunmamıştım bugüne kadar.

‘’Aşkın olduğu yеrdе yaşam da vardır.” diyor Mahatma Gandhi. Senden önce ben yaşamıyormuşum meğer. Ne aldığım nefesin kıymeti varmış ne de yemeğimin tadı tuzu. Seninle birlikte yeniden doğdum, meğer hayat denilen şey çenendeki o mahcup gamzeymiş.

Her sabah, seni severek yeni güne başlamanın verdiği mutluluk tarif edilemez sevgilim. Sanki yeni doğmuş bir bebek gibi hayata en başından başladım. Senden öncesi öylesine eksik ve manasız ki. Sensiz geçen senelerin acısını çıkarırcasına gözlerine dalıp, saatlerce güzel bir manzarayı izler gibi seyretmek istiyorum güzel yüzünü.

Senden önce kendimi kaybolmuş gibi hissediyordum. Her yer karanlıktı ve bir daha asla güneş doğmayacaktı sanki içimde. Sonra sen geldin ve beni saklandığım o karanlık kuyudan çıkardın. Bana yeniden sevmeyi daha da önemlisi tekrardan güvenebilmeyi öğrettin. O kadar sıkı sarıldın ki bana, sanki yıllarca kaldık öyle. Ellerimi tuttuğun o ilk günden beri kalbim yalnızca senin için atıyor sevgilim.

Sen benim kutup yıldızım gibisin. Ne zaman yolumu şaşırsam gökyüzüne bakıp da yönümü bulur gibi kalbimdeki sana bakarak doğru yola gidiyorum. Ne zaman kötü bir düşünce gelse aklıma hemen seni düşünüyorum. Birlikte geçireceğimiz o güzel hayatı, yenilerini ekleyeceğimiz eşsiz anılarımızı. Hayatımda olduğun sürece asla kaybolmayacağımı bilmek çok güzel bir his sevgilim.

Etkileyici Uzun Sözler

Güzel sözler vardır, insanları etkileyen, derinine kadar. Huysuz bir çocuk gibi insanın aklını bulandırırlar. Ama hiçbir söz, şarkı sevdiğinin gözlerine bakmaya benzemez. Hiçbiri o gözlerdeki anlamı çözmeye yetmez. Sözleri güzeli anlatsa da güzeli yaşamak ayrıdır.

Sözler tükendiğinde, daha fazla konuşmamak gerekir. Söylenecek her kelime boşa akan bir su gibi olacaktır. Her şey yerli yerinde güzeldir. Ruhlar silinip gittiğinde, aşk kalpte tutunamadığı zamanda, bırakın sözler tükensin kimse konuşmasın.

En güzel uzun aşk sözleri

İnsanın az ve öz konuşanını bu devirde bulmak bir hayli zor. Oysa ki, çok konuşmamızı isteseydi Tanrı, bize bir ağız yerine iki, iki kulak yerine bir tane verirdi. Dinlemeyi bilen insan bu yüzden benin için daha değerlidir.

Para her insanın cebinde olmaz, olmak zorunda da değildir. Ama olması gereken şey namus ve haysiyettir. Bir insan maddi varlığı olmadan da hayatını devam ettirebilir, ama gururu olmadan sürünmekten öteye geçmesi mümkün değildir.

Dünyanın sonunda doğan bir çocuk olsaydınız nasıl olurdu? Dünyanın yok oluşundan önce doğan son çocuk olsaydınız. Üzülür müydünüz yoksa, bu dünyanın çirkefliği ile büyümeyeceğiniz için memnun mu olurdunuz?

Seni üzmemek için fazladan yapman gereken bir şey yok aslında. Aynı düşüncelere sahip olmamız bile yeterli olurdu. Ben seni düşünürken, iyiliğin için elimden geleni yapmaya çaba gösterirken, sen de kendin için aynı düşüncelere sahipsen bu yeterli bile olur.

En çok istediğim şey ne biliyor musun? Senin sıcaklığını yakınımda hissetmek, dizlerinin üzerine başımı koyup, bir ömür boyu bu anın bitmemesini dilemek. Seninle beraber cenneti düşlemek. Başka bir şeyi düşünmenin mümkün atı da olmaz zaten.

Hiç kimsenin umudunu yitirmesine vesile olmayın. Olmayacak dua âmin denilmez gibi sözler sarf etmeyin. Bırakın hayalini kursun, bugün bile kullandığımız eşyaların hemen hemen çoğu, hep bir hayalcinin kütüphanesinden çıkmıştır.

Sevgiliye Uzun Mesajlar WhatsApp

Bana geldiğin gün dünyaların benim odluğu gündü. Bahar sevincini yaşattın tüm ömrüme. Seni yazan kaleme şükür ettiğim, binlerce teşekkürümün anlam kazandığı an hala aklımda. Ne güzel bir lütufsun… Seni bana, ömrüme yazan kaleme sonsuz şükürler olsun.

Önceleri hep huzurun resmini arardım çektiğim fotoğraflarda, gezdiğim yerlerde. Senin yüzüne rastlamadan önce hep yanlış yerlerde aramışım meğer. Huzurun bir resmini ararken ismini buldum. Huzurum oldun. Artık huzurun resmini bulduğum gibi ismini de buldum. Adının geçtiği, ellerinin olduğu, gözlerinin baktığı her yer bana huzur.

Allah seni bana vermekle bana vermediği ne varsa telai etmiş sanki. Şimdiye kadar yaşadıkların yeter al huzurun bu senin, sahip çık kaybetme demiş. Yoluma ışık etmiş, canıma can… Hayatıma girdiğin andan itibaren huzuru da beraberinde getirdin. Bir insan başka bir insanda hayat bulabiliyormuş meğer ben seninle öğrendim. Seninle öğreneceğim şeylerin merakı da sarmıyor değil. Benimle yaşa benimle yaşlan…

Nasıl seviyorsun hadi anlat diyorlar. Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Geçtiğin yolu sevdim diyorum, dokunduğu taşı,  su içtiğin bardağı sonra ama en çok onu sevdim, onu her şeyden çok sevdim diyorum. Anlatamıyorum. Biliyorlar ama anlamıyorlar sevgilim. Seni nasıl sevdiğimi anlatamıyorum.

Ben bunca yıl seni beklemişim meğer. Meğer sadece senin için yaşamış, senin için nefes almışım. Senden önce nasıl yaşadığımı bilmesem de seninle çok güzel bir hayat yaşayacağımıza eminim. Hayatıma girdiğin, beni benden aldığın en önemlisi beni sana kattığın için teşekkürler hayatım… İyikim oldun.

Yorum yapın