Aşık Edici Sözler İle Şansınızı Arttırın


Aşk: Öyle tarifsiz bir duyguki, ne onsuz oluyor nede onunla birde onun (Aşkın) peşinden koşmak var! Bugün hemen aşağıda hoşlandığınız erkeğe veya kıza aşık edici sözleri derledik.

Aşık Edici Sözler Kısa 2021

Sade ve yalın bir şekilde aşağıdaki aşık edici sözlerimizi hemen kullanmaya başlayın ve şansınızı arttırın. Ayrıca aşk sözleri sayfamızıda ziyaret edebilirsiniz. Sevgililer için harika sözleri bulabilirsiniz.

Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev. Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.

Benimle yaşlansana… Kitap okurum, çay demler, şiir yazarım sana…

Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, birazda salıncağı başkası kapacak korkusu işte.

Böyle basit bir dünyada sen benim için çok özelsin…

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.

O senin neyin olur dediler. Uzaktan dedim, uzaktan yandığım olur kendisi.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan, fakat benim aşkımdan kuşkulanma.

Gözlerinin ‘kahve’sinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına ‘sen’de kalayım!

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Seni nasıl sevdiysem öyle kal. Değişmek mevsimlere mahsus…

Kirli bir çocuk yüzüyüm kapında; ama dünyanın en temiz gözleriyle bakıyorum sana. Şeker değil istediğim, yüreğini koy avuçlarıma.

Zaman ömrümü alıp gitse de sessizce, seni kalbimden alamayacak yeminliyim aşkımın üstüne…

Sevgiliye Aşık Edici Sözler

Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

İster yar ol, ister yara. Lütfunda başım üstüne kahrında.

Gözüm gözüne değmeden yazdığım şiirlerim melal. Varsın değmesin razıyım ey yâr böylesi daha helal!

Sen mavi giyin, ben denizi unuturum.

Açmayın perdeleri hüzün çöksün her yana. Sen olmadan, sen olmadan olmuyor bu hayat dedikleri.

Her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Yapmam gereken en son şey sana aşık olmaktı. Ve ben yine sondan başladım.

Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten!

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca âşık olup seni düşündüm.

Sen, diye bir hastalığım var. Allah acil şifalar vermesin.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum!

Allah’ım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

Gözyaşı ile bitecek kadar karamsar sevmedim seni, ben seni umutlarıma katıp hayaller kurarak sevdim aşkım.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen…

Duygusal Aşık Edici Sözler

Hani bazı şehirler vardır ya; saat 10′dan sonra kimsecikler olmaz… İşte sen’den sonrası, 10’dan sonrası!

Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgârların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Masum bir çocuk gibi konuşursam; sana muhtacım; ver elini elime, yalan da olsa bir kez seni seviyorum de.

Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen bilmezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur!

Kızı Kendine Aşık Edici Sözler Uzun

Sana yalan sözler yazıp gözünü boyamak istemiyorum, sana sakız olmuş şarkılardan sözler okumak istemiyorum sana kendimi veriyorum kalbimi veriyorum sana sözlerimi gözlerime bakıp okumanı istiyorum seni seviyorum kendi benliğimle seviyorum seni.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka.

Kalbim cam gibidir hemen kırılır sözlerim çok tanedir anlamlı, seni seviyorum cam kalbimin içinde sözlerim senin gibi her zaman anlamlı seviyor kalbim seni delikanlı.

Geç kalmış bir aşkın nöbetçileriydik ta ki gözlerin gözlerime değdiği o günden sonra aşık oldum sana beklediğim sendin hoş geldin dünyama aşkım.

Bir yürek nelere yeterse, bir can bir canı ne kadar severse bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse, sen de benim için o kadar değerlisin.

Gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüreğimi, savursam küllerimi dağlara denizlere, yeşerirdi küllerim sana olan sevgimle.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kâinatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Bir kadını ikna etme sözleri

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar…

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sensizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara. Bir cana hasret, bilmezler.

Bir gözyaşı akıttım uğrunda yine yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar seveceğim derdim ya hep söz seveceğim o ana dek!

Alt yapısı olmayan bir şehir gibiyim. Ne zaman hüzünlensem gözlerimi su basıyor. Ve ne zaman seni düşünsem, kalbimin trafiği aksıyor.

Aşık olmak nedir bilmezdim öğrendim sayende, seni gördüğümde dünya dönüyormuş dedim, seni gördüm gözlerinde bittim seviyorum seni…

Tenine dokunabilmek mi? Hâşâ! Gözüm göz menziline girsin yeter. Hadi düş düşlerime; tutmayana aşk olsun.

Unuturum desem de inanma sakın, ömrümce kalbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.

Yorulmuşken kalbim dönen dünya içindeki acımasız hayatta, seni gördüm içimdeki dünya dönmeye başladı durduramıyorum içimdeki dünyayı harekete geçirdin engel olamıyorum seni seviyorum seni.

Seni ilk görünce tutuldu dilim durdu dünyam sanki, seni ilk görünce hayat gözüme renkli geldi kalbim dile geldi seni görünce aşık oldu bu deli…

Aşk dediğin insana kaynar suyu başından aşağı döktürür, buz gibi suyun içinde yüzdürür, aşk öyle bir şey ki benim gibi adamı geceleri seviyorum diye inletir.

Kalbim yanıyor adeta adın kazındı bedenime her yerde ismin yazıyor nereye baksam seni görüyorum aşık oldum diyorum duy sesimi bir tanem.

Rüzgârın kemanını çaldığı ve damlaların pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin tüm güzellikler senin olsun.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni o bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi âlemde hangi düşlerde isen gel, çünkü gülüşünü çok özledim…

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin.

Bir rüzgâr gibi hayatım savrulurken acımasızca sen çıktın karşıma tuttun elimi çektin hayatına, işte şimdi yaşamak nedir öğrendim yanında seviyorum seni aşkım.

Duygusal Aşık Edici Mesajlar

Var mı daha ağır yük zamanı çekmek kadar. Yaşama sebebimsin, su kadar, ekmek kadar. Ayrılığın özlemin her şeyin bir hazzı var. Seni anlamak da güzel, seni beklemek kadar.

Dokunuyormu buradan yazdıklarım Canımın içi kalbine…

Çay_gibi_ağır_ağır_demlenirdi sevda dediğin. Oysa_sen_kahve_kokusu gözlerinle yüreğime değdin. Şimdi_sıcak_ßir_kahve_molası veriyorum kendime, dumanında gözlerini koklamak için…

Neden dinledim her şarkıda Bir SEN geçiyorsun Sevgilim Aklımdan yüreğimden Çıkmayışından olsa gerek…

Elbet bir gün sevdiğim sen de unutulursun gül diktiğin bahçeyi diken sarmış bulursun henüz laik değilken tomurcuk kadar aşka sana gül bahçesini kim açar benden başka ben senin neyindim bilmiyorum? ama sen bende ömrümdün.

Şiir sürdüm dudaklarıma “SEN” Dökülüyorsun Her satırda Aşk-ın en güzelini Yaşatıyorsun ya Bana Şükürler olsun SEN-i YARADANA.

Yüreğinden öptüğüm Adamım Herkesin kalbi Sol’daymış Benimki SEN’de Şimdi ne olacak… Ben SEN’demi yaşıyorum..

Kalbimi dinledim de geldim… Seni sol yanıma koyup Senin sol yanın olmaya geldim.. Bir yer aç bana, Ben sen olmaya geldim.

Mürekkepten denizler, kâğıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım.

Aşkından deli divane olmuş bir kadınım ben sevdiğim Kanımı akıtsalar mavi akar İçim dışım SEN olmuşsun… Gökyüzüme güneş gibi doğmuşsun…

_______ SEN_______ Yüreğimdeki son durağım.. Benim ol diyemediğim.. Kaybetmeyi istemediğim huzur limanım..! evet.. sen..! işte sen..! Sadece sustuğum.. her sustuğuMda bir kelaM beklediğiM.. !!!! sen..! sen..! işte öyle.. ! sadece sen…

Ben senin kokunu bilmem benim ciğerlerim yalnızca senin yokluğunla dolu sen benim ömrümdün ben se senin için kocaman bir hiç

Bana iyi gelenim Yüreğim seni çok seviyor Adın dilime dolandıkça İçerim böyle yandıkça Nefessiz kalıyorum yokluğunda Denizler dalgasız Gökyüzü güneşsiz Yollar topraksız Bende SEN-siz olamam Ayrı gayrı duramam Ölürüm yok olurum…

Yorum yapın