Günaydın Mesajları


Sevgiliniz için en tatlı, en samimi günaydın mesajları ve sözleri kısa uzun olarak sayfamızda derlenmiştir. Şimdi en güzel günaydın mesajlarımızı incelemeye başlayabilirsiniz.

Günaydın Mesajı Sevgiliye

Günaydın taze bahar kokulum! Kır çiçeğim, nefesim, gözüm, en güzel ses, her şeyim… Günaydın günaydın canımın özm.

Benim sabahım ne zaman oluyor biliyor musun? Sen bana günaydın mesajı atınca… Sana da günaydın sevgilim.

Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın.

Günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

Günaydın hayatımın anlamı… Günaydın içimin sönmeyen ateşi… Günaydın sultanım, baş tacım. Günaydın güzeller güzeli sevgilim.

Sensiz uyandığım her gün gece gibi, sensizlik dipsiz karanlık bir kuyu, aç gözlerini güzel gözlüm. Açk ki hayatıma ışık gelsin.

Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!

Gönül gözüm sana açılan bir yoldur! Günaydın… Sana geliyorum aşkım hadi iki kişilik bir kahve doldur. Biri sana, öteki de bana!

Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim, balım, çiçeğim bir tanem.

Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

Güzel rüyalarımın kahramanı, yol göstericim, yaşama sebebim, sabahlarımı en aydınlık hali, ay parçam, güneşim, sabah ışığım günaydın.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin. Tıpkı şu anda bugün olduğu gibi. Günaydın sevgilim, günaydın benim güzel yüzlü yarim.

2021 Günaydın Mesajları

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

Aç gözlerini sevgilim! Rüyadan sonra güne uyandığn ilk anda ilk beni gör her şeyden önce! Al bu yanağına aldığın tatlı buse sanadır! Günaydın günaydın günaydın canım…

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın.

Aşk bir gün değil, bir ömür sürmeli! Sevgi, umut, emek, aşk ve mutlu günaydınlarla devam etmeli. Seni seviyorum biriciğim günaydın.

Başımı yastığa koyduğumda ilk ve tek dileğim sen oluyorsun! Seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun biricik sevgilim.

Biriciğim günaydın. Benim bu hayattaki en büyük huzurum ve mutluluğum yalnızca sensin. Senin gülüşün dünyalara bedeldir benim için. Canım sevgilim seni çok seviyorum, günün güzel geçsin.

Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sende beni güneşimden mahrum bırakma! Günaydın.

Günaydın sevgilim. Canımın içi, her şeyim. dünyanın öbür tarafında da olsan sen benim hayatımın aşkı, gönlümün meleği. Seninle nefes almak dünyanın en büyük keyfi. Seni çok ama çooook seviyorum! Benim bir tanecik gül yüzlü sevgilim.

Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları… İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin. Günaydın biriciğim.

Anlamlı Günaydın Mesajları Kısa

Sana iltifat için bahane aradığım, hayatımın diğer yarısına kocaman bir günaydın.

En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın.

Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum.

Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.

2021 En Güzel Günaydın Mesajları

Sen günümün aydını, sımsıcak bakışlı, hayatımın tek anlamı, günaydın bir tanem.

Elini verene gözünü değdirene sözünü diyene diyemeyene sevgimi görene göremeyene günaydın…

Horoz ötüp sabah olunca, güneş doğup şafak atınca, ilk aklıma gelen güzel insana günaydınlar.

Günaydın, karanlıkta bana yol gösteren kutup yıldızım. Seher vakti yapılan ve kabul olan duam.

Her şey seninle başlar. Her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

Rüyalarımı çepeçevre saran prensesim! Senden hiç kurtuluş yok. Gecemde de sen, gündüzümde de! Sen damarlarımda akan can suyumsun. Günaydın güzel gözlüm uyan.

Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden yeniden doğuyorum inci tanem.Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Günaydın aşkım.

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Soğuk bir kış sabahı işe gitmek için apartmandan çıkar çıkmaz titreyen çenen var ya, hah işte günaydın kelimesi ile ısınsın ve titremesin. Şaka şaka, donacaksın yarın sabah ama olsun, günaydın olsun, günaydın olsun, günün hep güzel olsun, gönlün gibi.

Aç pencereni, kokla sabahın mislerini, hayatı sevmeye başla. Bak güneş bile yeniden doğuyor, sen de yeniden gül yaşama ki günün aydın olsun.

Rabbim bir gün daha yaşamamıza izin verdi ve uyandık, dünya aynı yerinde, sevdiklerimiz bize günaydın diyor, ben de seni seviyorum ve sana günaydın demek bile en büyük şükür.

Evet bayram sabahı değil, yeni elbiselerimi de giymiyorum, annem en güzel kahvaltı sofrasını da hazırlamadı ama ben yine de bayram gibi yaşıyorum, çünkü bugüne senle uyandım.

Günün aydın olsun, muhabbeti bol, tebessüm ile geçen bir gün yaşa, çocuk sesleri gelsin hep kulağına, kahkahalar duy en umulmaz sokaklarda, güneşin en güzel saatleri senin üzerinden geçsin, bahar gibi koksun odan.

Uzun zamandır hasret gibiydim hayata, güneş bana doğmuyor, sokaklar sanki hiç bitmiyordu. Ta ki o basit ama beni hayata döndüren mesajına kadar, Günaydın sevgilim yazana kadar…

İnsan olduğumuzu yine unutmadan geçirelim bu günü, evden çıkarken asık suratla değil, günaydınlar saçarak gidelim her nereye gitmek istiyorsak. Çocuklara tebessüm edelim, hayatı hayattan zevk alarak yaşayalım, günümüz aydın olsun.

2021 Günaydın Mesajları Resimli

Haftanın en güzel günü pazartesi, çünkü sen erkenden uyanıyorsun. Güneş erkenden parlamaya başlıyor, sokaklarda taze ekmek kokusu ve daha gözümü bile açmadan telefonumdan senden gelen, bunca güzelliğe sebep o mesaj, günaydın birtanem

Huzur dolu bir gün değil mi sence de güneş her günkünden daha sıcak vurmuyor mu o bakmaya kıyamadığım simana, hayat çok güzel değil mi. Aynen öyle, hadi hakkıyla yaşayalım bu günü o zaman

İç huzurumuzun bozulmadığı bir gün geçirmeniz dileğiyle, en önemli şey huzur, güneş doğmasa da ekmek olmasa da huzur oldukça insan daha güzel insan. O yüzden huzurlu bir sabaha merhaba de ve herkese huzur olsun diye inadına günaydın de

Gökkuşağının renklerinin kalbine dolduğu bir sabah ile günaydın de hayata. Kuşlara bak ve onları selamla, otobüste sıkılacağına manzaranın tadını çıkar, egzozlara takılmadan kokla çiçekleri. İşte bu güzel detayları yaşayarak geçir sabahını

Ne var bir gün de pazarın ertesi olmasa, kahvaltıyı geç yapsak yine ve iş olmasa. ‘’Ufff yine mi pazartesi geldi ya’’ demesek. Ne kadar güzel olur değil mi, işte bu kadar güzel geçsin her sabahın. Çünkü sen en güzel pazarları geçireceğim en güzel dostumsun. Günaydın değerli insan, hayatımın Pazar tatili.

Allah’ım bu güne da uyandırdın beni, dostlarıma günaydın diyebildim, günümü aydın ettin, dostlarımın da gününü aydın et, herkese bana verdiğin gibi huzur dolu sabahlar nasip eyle. Günaydın dostum, sen de âmin deyiver bu

Günaydın eli mutluluğa bol AŞKIM..❤
Payladığın sevgi dilimlerinden en büyük payı alan olmak için, başına geceden kalan bir ay Papatyası tacı yaptım..
Ve gözlerinin ışığı gökyüzündeki tüm yıldızları kıskanırdı.💋
Nar çiçeği kokulu sinenden bir busedir Ömrümün en güzel hediyesi.. Bir kıza Sevdalıyım, sevdikçe sevilesi❤

Kalbimin ücra köşelerine, sevincini kırmızı AŞK kurdelalarıyla tutturmus ve eşsiz mutluluk için, çözülemez kördüğümlü fiyonglarla Sevdayı göğsüme bağlamış Güzel Sevdiğim, Gunaydın.
Içimde kızıl bir çocuk sevinci, belimde, beni kendine doğru çeken narin bir elsin..🏵
Gecelere sor, ne görürsen gör beni.. Dostun, Aşkın,sonsuz hayat arkadaşın..Bana olan sevginden, hiç ödün verme sakınnnn❤

Günaydın nadir elmasım🔮
Kelebek kanadinda Sevgi desenim..
En güzel düşlerimin iyili perisi❤
Bugun kalp atışının ritminin müziğiyle uyandim Bebişim..
Günün güzel ve huzurlu atsın Askim❤

Günaydın AŞK şuurum❤
Mutlu bulutların güzel yağmurusun Sen..
Cansuyum, dinlenmiş nefesim.🌸
Pembe rengim, saf benliğine aşığım Papatyam🌼 Mutlu bir gün olsun ışıldayan çiğ tanem🕊

Günaydın Ömür Sevgim..
Sen beyaz çiceklerin üstündeki kırmızıdan sarıya akan desensin..🌷
Varlığın saf bir nurdur. Gül yaprağının eğimi gibi narin durur vücudun.. Akasya açışını andırır gülüşün 🌸
Kavun kokulu, sevdası iştah açıcı Sevgilim❤ Yeni güne Aşk dolu bir merhaba Balım 💕
Seni Seviyorum❣

Günaydın pahası evrenden değerlim.. ❤
Pembe bulutum, can-ı gönlüm.🌺
Sen huzurun resmi, tadı, kokususun.. Kelebeğe insan ömrü verecek kadar enerji veren Aşkım🌹
Bahçemde güneşimsin Bebegim.. Güzel bir güne Seninle günaydın 🌸

Günaydın penceremden kalbime süzülen gün ışığım..❤
Sevgi mürekkebiyle yüreğime yazılmış destanım..
Zaman ve mekandan münezzeh sevdam.. Güzel düşlerimin Prensesi..Pembe arzum..
Günün çok güzel geçsin Begonyam🌸 Seni Seviyorum Aşk kokulum🌷

Günaydın Melek bakışlı, gün ışığı gülüşlü sevdalım ❤
Bakışınla denizlerin huzurunu kalbime doldurup, sarılışınla atlas yorganına belenip, en keyfli kış uykularının tadını ve rahatlığını bana veriyorsun incim.. Benimle kal Canparem💕☺
Doğan Güneşim , servetim varım🌈
Koynumun sevinci, yüreğimin iç açan manzarasısın, buğday bereketim🌾
Zamanım Seninleyken altın değerinde geçiyor, saatleri umursamıyorum kollarımdayken, Melisa Çiçeğim 🌸

Günaydın Mesajları Sevgiliye 2021

Günaydın Mesajları Sevgiliye 2021

Günaydın Canı kelebek kanadı kadar güzel, tadı balta girmemis orman meyvesi kadar doğal, kokusu kırlara yayılan cicekler kadar nadir, bakışları gün ışığı gibi enerji veren, sözleri en güzel hayallerim olan nur yüzlü Sevgilim..
Nefesimde ten kokun var..
Koynumda o güzel yuzun yatıyor her an..
Tahmininden kat kat guzel bir gün olsun Meleğim ❤
Sevgi demetlerini uçuruyorum Yüreğine 💕💖❤

Günaydın kalp atışım❤
Yürüyüşünü sevdiğim Canım Sevgilim..
🌸Sen yürürken arkandan yolda çiçekler filizlenir, rehası aşk kokan kokularla açarlar..
🌷Sen yürürken akşam sefaları ve kolonua cicekleri başlarını gökyüzüne kaldırıp dirilir..
Tabiatımın huzuru, gözlerimin aşkla takip ettiği, arzularımın zirvesisin Meleğim..🌼
Huzurlu ve hayat dolu bir Cuma günün olsun Gül Salkımım🌹

Günaydın küstüm çiçeğim..🥀
Fırtına varken de, güneş açmışken de denizin dibi aynı..
Senin kalbinin derinliği, deniz derinliği gibidir.. Olgun ve dengeli atmosferindedir hep..
Yukarıda dalgalar metreleri bulup figan kopsa bile o buyuk kalp yine sevgisiyle ve verdigi AŞK enerjisiyle yerinde atar..❤
Insanlar tartışıp konusmazlar, sinirinden kotu laflar sarfederler, inatlaşırlar, beden olarak ayri kalırlar… bunlarin hepsi denizin üzerinde kopan figanlardır.. Ben senin derin karakterini sevdim..🌈
Ona bağlıyım.
Beni fırtınalar etkilemez. Seni hâlâ deli gibi seviyorum , günaydın Tarçın Ağacım 🌲
Günün AŞK ile geçsin 💋🌸

Günaydın alp dağlarının tatlı bahar havasında, zirvenin haki bahçesinde, en nadide toprakta açan, kırmızı çiçeğim.🌺
Aşk denizimin kokusu.. Yıldız ahengim. Bulut bereketim, ahir sevdam.. Kocaman nir mutluluk demetiyle Sana günaydın Sarnıcım❤

Günaydın çınar gölgem..
Ferahlatıcı serinliğim. Yeşilin huzur fışkıran tarafı..
Sonsuz içtenliğim..❤
Sabah Seni oksayarak uyanmak ,ellerimi en hassas yerlerinde gezdirmek, parmak uçlarımda hazzını hissetmek, kalbini zevkle titretmek, beni Cennete götürüp geri getiriyor Balım..❤
Seni yağmuru izler gibi, kucağıma oturtup uzun uzun öper gibi Seviyorum Güzel Kuşum 🌷
Günün çok güzel geçsin elma kokulum🍎🌸

Komik Günaydın Mesajları

Çeşitli kaynaklardan derlediğimiz komik günaydın mesajlarını sevgilinize ve arkadaşlarınıza gönderebilir ve Instagram, WhatsApp gibi popüler sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Kalkar kalkmaz çişini yapmadan önce günaydın mesajı yazabilecek birini istiyor insan.

Bir sana bir de sabah uykusuna doyamadım günaydın.

Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.

Dün ödeme noktasına gittim öööö dedim geldim… Günaydın aşkım.

Sevmek çay sevilmek şeker bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer, günaydın gariban dostum.

Bitlerin turnuvası bugün, eğer biraz daha yatarsan bitler turnuvaya yetişemeyecek.

Lan saat 2 olmuş hala günaydın mesajları atılıyor, biri bizi evden alıp dışarı fırlatsın.

Allah ikimizin de iyiliğini versin aşkım. Beni sana seni bana, günaydın.

Günaydın arkadaşım, uyan artık sabah oldu, horlaya horlaya bir hal oldun yeter artık bizdeki de can.

Adını dağlara yazdım toki oraya da konut yaptı neyse neyse günaydın.

2 bin liralık telefon alıyorsun 55 kuruşluk “günaydın aşkım” mesajı gelmiyor olacak iş değil ya.

Kalkmaya niyeti olanlar günaydın! Kimsenin niyeti yok mu?

Keşke her sabah alarm çaldığında polisler kapıyı kırıp yaaat yaaaaat dese de geri yatsak. Günaydın.

İlk görüşte aşka inanır mısın yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim… Günaydın.

Bende diyorum neden bana günaydın adamım iyi geceler herifim mesajları gelmiyor meğerse sevgilim yokmuş ya benim.

Okula gidenlere günaydın, işe gidenlere daha çok günaydın, boş gezenlere ise daha gün aymadı. Bu saatte aymaz.

Yorum yapın