Yılbaşı Sözleri


2020 Yılını arkamızda bırakmaya artık sayılı günler kaldı. 2021 Yılı bize huzur, mutluluk ve bol kazanç getirmesi dileğiyle. Aşağıda 2021 yılı için hazırladığımız birbirinden güzel ve anlamlı yılbaşı mesajlarımızı inceleyebilirsiniz.

En Güzel Yılbaşı Mesajları

Daha iyi yıllara, hep birlikte, el ele. Mutlu yıllar.

Nice sağlıklı mutlu yıllar dilerim.

Şansınız bol, yolunuz açık, yeni yılınız kutlu olsun.

En güzel günler sizimle olsun. Mutlu yıllar.

En güzel günleri 2020 da yaşayın. Mutlu yıllar.

Daha iyi yıllara hep birlikte el ele. Mutlu yıllar!

Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve bol para getirsin.

2019’a elveda, 2020’ye merhaba! Hoş geldin yeni yıl!

Yepyeni bir yıla sevgiyle sevenlerinle sevdiklerinle merhaba de.

Çok kazançlı keyifli sevgi dolu başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Bir yılı daha geride bırakırken tüm güzellikler sizlerinle birlikte olsun.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

Yeni yılda umutlarınız gerçek, mutluluklarınız sonsuz olsun. Mutlu yıllar!

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.

Sevgilerin hiç tükenmediği sıcacık gönüllerinize pırıl pırıl bir yeni yıl diyorum.

Yeni yıl, her şeyi yenilesin! Bir sen eskisi gibi kal bir tanem. Mutlu senelere.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve tüm dünyaya barışın hükmetmesi dileğiyle.

Yeni yılda mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… İyi seneler.

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle Mutlu Yıllar.

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle sevenlerinle sevdiklerinle merhaba de?

Gelecek hakkında düşünün ki bir geleceğiniz olsun. Yeni yılınız kutlu olsun mutlu yıllar.

Yeni yılda umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun! İyi yıllar.

Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun, bize mutluluk ve esenlikler getirsin. İyi seneler dilerim.

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2020 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

2020 yılı size sağlık mutluluk başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin inşallah.

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm doğru yanıtlar seninle olsun. İyi seneler.

Her güzelliğin başı düşlemekten geçer… Yeni yılda kurduğunuz tüm düşlerin gerçekleşmesi dileğiyle.

Bu yılbaşında Noel Baba’dan tek isteğim bana gülüşlerini göstermesi… Ne dersin Noel Baba gerçek mi?

2020 yılbaşı gecesinde bütün umutlarınız ve hayallerinizin gerçek olması dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

Varsın iki göz odalı bir evimiz olmasın yeter ki senin iki gözün bende olsun. Yeni yılın kutlu olsun sevdiceğim.

Hem bol hem de bereketli kazançlarınız, sağlıklı günleriniz, huzurlu ve mutlu yıllarınız olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılda ve bundan sonraki ömrümde uğruna ölmek değil uğruna yaşamaya hazırım bir tanem. Yeni yılımız kutlu olsun aşkım.

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık mutluluk neşe başarı bolca para sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

Yaşam gülmeyi sevgi hak etmeyi vefa unutmamayı dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Tüm dostlarım yeni yılınız kutlu olsun.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Her Yeni Yıl yeni tazelenen umutların çoğalan sevgilerin habercisidir. 2021 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun. Nice Yıllara.

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

2021 yılı öyle bir yıl olsun ki 2020 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle.

Bugün yarına dünle beslenerek yol alır. 2021 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir eminim. İyi yıllar dileğiyle.

İlk aşk başkadır derler gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

En büyük zaman hırsızı yaşadığımız kararsızlıktır. 2020 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle nice mutlu yarınlara.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların acıların ve felaketlerin geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli aşkların en yücesini mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Dünya’nın en anlayışlı en tatlı en güzel kocasına. Yeni yılımız kutlu olsun sevgilim. 2019 bize yuvamıza sağlık mutluluk huzur ve bol kazanç getirsin.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan dostlarına güven sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2020 yılının ülkemiz ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Yeni yılda geçmişin tüm kötü anılarını kapı dışarı etmeni ve yepyeni bir başlangıçla gelecek tazelenmiş umutlar için hazırlık yapmanı istiyorum. Geleceğe olan inancını ve yaşam dolu ruhunu hiç kaybetme! İyi seneler.

Seni sen yapan ne varsa bu yılda da onları yanından uzaklaştırmaman, hiçbir zaman güzel yüreğinin yönlendirdiği yoldan ayrılmaman dileğiyle… Mutlu yıllar.

Her gününün bir öncekinden daha coşkulu geçtiği, nice mutlulukların kahkahalarla kutlandığı, başarılarının ardının arkasının kesilmediği, her zaman sevgi dolu, sevdiklerinle geçen bir yıl olsun dostum… İyi seneler.

Bu yılbaşında bildiğim tek şey, seninle yaşanan zamanların değerli olduğu ve bütün ömrümü seninle bu zamanları çoğaltarak geçirmek istediğim. Ömrümün sonuna kadar seni seveceğim…

Bana sevmeyi ve sevilmeyi öğreten, en güzel mutlulukları tattıran biricik sevgilim… Yeni yılda gülüşünü göreceğim nice güzel anlarımız olsun, ellerin hep yakınımda olsun. Bana baktığında gözlerinden saçılan parıltı hiç sönmesin. O güzel yüreğin acı, keder nedir bilmesin. Seni çok seviyorum…

Allah’ım birlikte göreceğimiz nice yeni yıllar nasip etsin. Sevdiklerinizle sağlıklı, huzurlu, mutlu ve Allah yolunda bir ömür dilerim. İyi seneler.

Geçmiş yılın yorgunluğunu üstümüzden atacağımız, kahkahaların birbirine karışacağı ama en önemlisi sevdiğimiz herkesin mutlu olacağı bir yılbaşı olsun.

Sen geçmiş yıldan değerlim, mutluluğun yeni yıldan beklentim. Senin bir gülüşünü görmek için her şeyi feda edebilirim… Dünyanın en güzel kadını, benim canım sevgilim… Mutlu yıllar!

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, yaşam dolu hatıralar, en içten dostluklar hep seninle olsun! Yeni yılda her şey gönlünce olsun. Mutlu yıllar!

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim, umutların hiç solmasın, asla tükenmesin diye. Yeni yılda hiç umutsuz kalmaman ve hayallerine erişebilmen dileğiyle… İyi yıllar!

Yeni yıl ne yaşanmışsa yaşanmış örter geçmişin karanlığını… Yeni bir şans sunar bize ve yepyeni bir başlangıç! Mutlu yıllar aşkım.

Bitirdiğimiz yıl acı tatlı hatıralarla geride kalıyor… Umarım yeni yıl size daha fazla umut, bolca mutluluk, daha fazla sevinç getirir. İyi seneler…

Eğer yaşamın kaynağı sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç… Amaç bir şeyleri en sevilenlerle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamak… Mutluluk hatırlanmaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda dostluklarımızın daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle… Nice güzel yıllara!

Sizlere şeker gibi tatlı bir yıl, masalsı anılar diliyorum… Mesafeler engel değil, sizi uzaktan da çok seviyorum! Mutlu yıllar!

Yeni yılda Rabbimden dileğim seni hep benimle, hep huzurlu ve sağlıklı görmek. Yeni yılda yüreğin ferah, için sevgi dolu olsun. Rabbim bize birlikte göreceğimiz nice seneler nasip etsin. Amin.

Kardeşliğin boy gösterdiği, sevgilerin filizlendiği, sevenlerin birleştiği… Belki durgun, belki yorgun ama yine de mutlu, her şeye rağmen umutlu yarınlara… İyi seneler.

Her yeni yıl başka güzel, yaşanan her an başka özel. Sen yanımda oldukça isterse çat kapı gelsin ecel… Yeni yıl bize hayatımız boyunca aklımızdan çıkmayacak güzellikler yaşatsın, yeni yıl senin kahkahalarınla başlasın. İyi ki varsın aşkım.

Şunu sakın aklından çıkarma: Her şeyin tükendiğini, yok olduğunu düşündüğünüz anda gelecek hep yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Başarı, sağlık ve mutluluk dileklerimle…

Getirdiği mutluluklarla tüm acıları yok edecek, getirdiği başarılarla tüm yenilgileri unutturacak bir yıl olsun. Hayatın yeni yılda güzelliklerle dolsun. Mutlu yıllar!

Gül için dikene razı olur musunuz? Yoksa gülü dikenleriyle red mi edersiniz? Yeni yılda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi kötülüklerden koruyan çitler olsun. Her şey gönlünüzce olsun.

İnsan, armağanını yüreğiyle birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrının bizlere sunduğu armağandır. Yeni yılda en güzel mutluluklar seninle olsun… Armağanınla yücel.

En gereksiz gün, hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dopdolu ve en içten gülüşlere açılması dileğiyle aşkım… Seni çok seviyorum.

Ben, yanımda sen olduğun sürece yaşama bağlılığımı ve umudumu yitirmeyeceğim. Hep yanımda kal aşkım… Mutlu yıllar.

Bu dünyada beklediği mutluluğa kavuşan insanlar, ayağa kalkıp istedikleri koşulları canla başla arayan, bulamazlarsa da büyük bir inançla yaratanlardır. Nice güzel günler, nice mutlu yarınlar sana da çok yakışacaktır.

Zamanı yapamayacağımız, gerçekleşmesi zor şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa inancımızın gücü tüm imkanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın sevgisine inanalım. Yeni yılda güzel günlere inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu yarınlar görmemiz dileğiyle… İyi seneler.

Dünyayı bir nebze olsun değiştirmek istiyorsan yüreğinin söylediğine inan, sana kucak açan dostlarına güven, seni yücelten sevgiye sarıl. Yeni yıl sen istediğin sürece başarılarının anahtarıyla dilediğin tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar!

Sevgiliye Yılbaşı Mesajları

Bahar geldiğinde gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler seninle olsun. Mutlu yıllar aşkım.

Nefesim, nefes alma sebebim! Bu yıl, sensiz alacağım son nefeslerim olsun. Bundan sonra yanımda ol, kokun üzerime sinsin. Seni çok seviyorum mutluluğum!

Yeni yılda yanımda olacak olmanın hayaliyle bu gece seni düşlüyorum. Yeni yıla senin hayalini kurarak gireceğim. Bu yıl, bizim yılımız olsun sevgilim.

Aşkın en güzel hali, gözlerimin önünde yüzünle gökyüzüne bakıyorum. İyi ki var oldun benim için hep. Bu yıl da öyle olacaksın. Nice mutlu yıllarımız olsun.

Yanındayken nefesini hissetmenin cezası, uzağında kokunu özlemekmiş. Uzağımda özlediğim en güzel kokumsun. Bu yıl, bizim yılımız olsun. Mutlu yıllar sevgilim!

Birlikte adımızı yan yana yazacağımız, her anımızda göz göze bakacağımız, nefes alırken diz dize duracağımız bir yıl olsun. Seni seviyorum her şeyim. Mutlu yıllar!

Diğer yarım, sevgilim. Senden uzakta girdiğim yeni yıla, yanımda kaldığın sabahlarla uyanmak istiyorum. Senden uzakta başladığım seneyi, yanında sonlandırmak istiyorum. Senden ayrı soldurduğum çiçeği, yanında büyütmek istiyorum. Seni seviyorum hayatımın anlamı. Mutlu yıllar.

Canıma can katan sevgilim, mutluluk sebebim. Yeni seneye iyi ki varsın diyerek Her anımda yanımda olduğun için duyduğum minneti öyle derinden hissediyorum ki, her saniyemde göğe bakıp şükrediyorum. Seni düşündüğüm sene, seni yaşayarak sonlansın. Seni çok seviyorum.

Aklımda ismin, gözlerimde yüzünle bu yeni yılda da seni anıyorum. Bir yıl daha adını anarak, ismini bularak geçti. Bana bu yıl yaşattığın duyguların tarifi yok sevgilim. Her saniyemde imzanın olacağı bir yıl olsun. Mutlu yıllar.

Her yeni yıl, yeni bir başlangıç, yeni ve taze umutların, gitgide artan sevgilerin habercisidir. 2020 yılı da böyle olsun sevgilim. Mutlu yıllar…

Ben biliyorum ki yeni yılda da yine seninle olduğum sürece hep renkli ve gülümseten anılar biriktireceğim. Ben biliyorum, seni ömrümün sonuna dek aynı aşkla seveceğim. İyi seneler sevgilim.

Sen sevginin en güzel hali, mutluluğun vücut bulmuşu. Sen gözlerimin her an aradığı, zorlanmadan çıktığımsın engelli her yokuşu… Sen benim biricik sevgilim, dünyamın ışıklarla doluşu. İyi ki seninleyim, ‘keşke’siz bir yeni yıl için yine gülsene bana doğru. Mutlu yıllar aşkım!

İşte yepyeni bir yıl var kapımızda… Geleceğini oluşturacak her yeni gün bir öncekinden daha güzel olsun. Yeni yıl isteklerine kavuştuğun ve istediğin mutluluğu söküp aldığın bir yıl olsun.

Biricik sevgilim… Birlikte kocaman bir aşkla gireceğimiz yeni yılda şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum sana… Seni her şeyden çok seviyorum.

Coşkulu ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamımızdan. Gelecek yılda sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesi, mutlulukların en uzun sürelisi seninle olsun. İyi seneler.

Ben inanıyorum ki yeni yılda her şey çok daha güzel olacak aşkım. Seninle yine çok güzel anılar biriktireceğiz. Hep benimle kal, hep yanımda ol… Mutlu yıllar.

Aşkın yeniden doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun belki yorgun ama yine de umutlu ve mutlu, her şeye rağmen sevgi dolu geçecek nice güzel yıllara! Seni çok seviyorum.

Yeni yılda melekler omzuna konup sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar seninle olsun aşkım. Sen her şeyin en güzelini hak edensin…  Hayalini kurduğun ne varsa en kısa zamanda yanında belirsin. Mutlu yıllar sevgilim.

Birlikte geçirdiğimiz onca güzel anıyla, acısıyla tatlısıyla bir yılı daha devirdik. Yeni yılda anılarımıza daha güzellerini eklemek istiyorum aşkım. Yine her zamanki gibi en büyük hayalim seni hiç olmadığın kadar mutlu edebilmek… Birlikte nice güzel yıllara…

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinde hissedeceğin, hüzünlerini dostluklarınla silebileceğin, ümitlerini hiç bitiremeyeceğin sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl seninle olsun aşkım. Yeni yıl sana beklediğin güzelliklerle gelsin, yüzünden gülücüklerin hiçbir zaman eksilmesin… Mutlu yıllar.

Bana yalnızlığı unutturan, karanlığın tarifini yok saydıran, yanımda oluşuyla tüm zamanımı huzurlu kılan… Beni bambaşka mutluluklarla yerden göğe çıkaran. Sen can, sen canan… Yeni yılda gözyaşların yalnızca mutluluktan aksın. Endişe duyduğun her an beni hissetsin bir yanın. Seni çok seviyorum aşkım.

Beni sakın bırakma. Ben sensizken gülemiyorum anılara… Beni sakın bırakma. Ben sen olmadan yaşayamıyorum anlasana. Beni elimden kavra, gözlerime bak ve o güzel gülüşünle ısıt yine içimi. Yeni yıla adım atarken yine yanımda ol, yine benimle ol, yine tüm hücrelerime dol aşkım… Beni sensiz bırakma.

Yanımda olmadığın zamanın boşa geçtiğini düşündüm hep. Yan yana olmadığımız anlarda içim sızlar bu yüzden. Şimdi tüm aşıklar, sevdiklerinin gözlerinin içinde kendi yansımalarını görürken, ben senin kokuna bile hasret kaldım. Bu gece gördüğün her yıldız için seni seviyorum diyorum sevgilim. Bu gece, gireceğimiz en güzel yılın başlangıcı olsun. Mutlu yıllar!

Yorum yapın